MESAJ FM 'DE YENİ YAYIN DÖNEMİ BAŞLADI

MESAJ FM 'DE YENİ YAYIN DÖNEMİ BAŞLADI
  • By Mesaj Fm

  • 1631101980

  • 3665 görüntülenme

27.yılımızda programcılarımızla buluşarak, yeni yayın dönemine başladık.

MESAJ FM’DE YENİ YAYIN DÖNEMİ.

MESAJ FM 27.YILINDA YENİ YAYIN DÖNEMİNDE PROGRAMCILARIYLA KAHVALTIDA BULUŞTU.

  2021-2022 yeni yayın döneminin başlamasıyla birliklikte 27.yılında Akıncılar Medya Group Yönetim kurulu başkanı Casim AKINCILAR, Genel Yayın Yönetmeni Ahmet KARTAL reklam ve iletişim müdürü M. Cemil YILDIZ ve Mesaj FM programcılarıyla kahvaltı ’da buluşarak, yeni yayın Dönemi’ni başlattılar.

Akıncılar Medya Group Yönetim Kurulu Başkanı Casim AKINCILAR yapmış olduğu açıklamada: Mesaj FM'in 1994 yılından beri çizgisinden ve kalitesinden ödün vermeden yayın hayatına devam ettiğini" belirtti. Bundan sonraki hedeflerinin yayın kalitesini daha üst seviyeye çıkarmak olduğunu dile getiren Akıncılar, Çoğu ulusal ve bölgesel radyoda bu kadar kapsamlı yayın kadrosu bulunmuyor. Biz Mesaj FM olarak Marmara Bölgesini dikkate aldığımızda yaklaşık yirmi dört milyonluk bir alana yayınlarımızı ulaştırıyoruz, diyerek yayının ağının önemine dikkat çekti ve Mesaj FM dinleyicilerine geçmişten bugüne verdiğimiz bir söz vardı, her zaman, her ne kadar zorluk olursa olsun, sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz. Çok şükür 27 yıldır her ne kadar geçmişte cefalarda çeksek  hala ayaktayız ve dinleyicilerimize hizmet vermeye, daha kaliteli yayın yapmaya gayret ediyoruz diyerek Mesaj FM dinleyicilerini de unutmayarak, kahvaltıya katılan programcılara teşekkür ederek konuşmasını sonlandırdı.

   Ardından konuşmalarına Akıncılar Medya Grup Mesaj FM Genel Yayın Yönetmeni olan Ahmet KARTAL devam ederek, yeni yayın dönemin de birbirinden farklı programlarla buluşmanın heyecanını yaşıyorum, birçok ulusal radyolar da bulunmayan programcılara sahibiz, eğitimden kültüre, sağlıktan edebiyata, çocuk programlarından son dakika gelişmelerine kadar bir çok programlarla 2022 yılı yeni yayın döneminde de dinleyicilerimizin hizmetinde olmanın gururu içerisindeyim. İnternet üzerinden reyting ölçümlerine baktığımızda, yaklaşık 2 yıldır en üst seviyelerde ve birinci sırada yer alıyoruz. Bir radyo istasyonundan daha fazla dinleyicilerimize mobil üzerinden kolaylıkla ulaşmak amacıyla sitelerimizde ve uygulamalarımızda daha kaliteli içerikler oluşturarak dinleyicilerimize ulaştık. Diyerek Yönetim Kurulu’na ve kahvaltıya katılan programcılara teşekkürlerini iletti.

Konuşmalarına devam etmek üzere Reklam ve İletişim Müdürü M. Cemil YILDIZ konuşmalarına devam ederek: Mesaj FM olarak 1994 yılından bu güne Tematik ve Kültürel alanda Milli ve manevi değerlerimizi dinleyicilerimize ulaştırmanın sevincini yaşıyoruz. İnşallah Yeni yayın döneminde Birbirinden kıymetli programcılarımızla aynı heyecanla yolumuza devam edeceğiz.

Tüm programcıların soru görüş ve önerileri alınarak yani yayın dönemine başlamış bulundular.

Yorumlar (Facebook)