Mesaj FM Programcılarıyla İftar Programın'da Bir araya Geldik

Mesaj FM Programcılarıyla İftar Programın'da Bir araya Geldik
  • By Mesaj Fm

  • 1649936940

  • 2667 görüntülenme

Mesaj FM Geleneksel İftar Programı

Mesaj FM ailesi Ramazan ayı geleneksel iftar programın ’da bir araya geldi. İftar Programın’ da konuşan Akıncılar Medya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Casim AKINCIKAR  “Yaklaşık 2 yıllık İftar Programlarımızla bir araya gelememiştik. Çok şükür bu sene sizlerle bir araya geldik. Mesaj FM 1994’yılından bu yana Tematik yayın anlayışıyla Karasal Yayın’da Marmara Bölgesi İnternet yayınıyla tüm dünyaya hitap etmektedir. Yayınlarımızla Her Ramazan Mesaj FM’de ayrı bir heyecan ayrı bir atmosfer ortaya koyuyoruz. Bu temsilde yayınlarıyla radyomuza değer katan tüm programcılarımıza teşekkür ediyor, hayırlı ramazanlar diliyorum.’’ Dedi.

Ardından konuşmalarını yapan Mesaj FM Genel Yayın Yönetmeni Ahmet KARTAL; “Uzun bir süre bir araya gelemediğimiz, özlem duyduğumuz geleneksel İftar Programı’nda bir arada olmanın sevincini yaşıyorum. Mesaj FM olarak 7’den 70’e zengin içerikli, tematik yayın anlayışımızla hizmet vermeye devam ediyoruz. Ramazan ayın ’da her zaman olduğu gibi yayınlarımız dinleyici kitlesi açısından gayet verimli geçiyor. Bizlere değer veren, mikrofon başında Mesaj FM dinleyicisine hitap eden tüm programcılarımıza teşekkür ediyor, hayırlı ramazanlar diliyorum.” Dedi.

Akıncılar Medya Reklam Müdür Cemil YILDIZ ; “Mesaj FM olarak Ramazan ayında bir çok kurum ve işyeri ile verimli çalışmalara imza attık. İnşallah ilerleyen günlerde farklı işbirliği protokollerle Akıncılar Medyanın gücüne güç katmak istiyoruz. İftar Davetimize icabet eden tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyor hayırlı ramazanlar diliyorum.” Diyerek, programı sonlandırdılar…

Yorumlar (Facebook)